logo_regenerum

Zespół Regenerum Clinic

Nasz zespół składa się ze starannie dobranych specjalistów z różnych dziedzin. Już nie musisz samodzielnie szukać doświadczonych ekspertów – zrobiliśmy to za Ciebie.

Zapewniamy naszym pacjentom opiekę  na najwyższym poziomie.
Możesz być pewny, że trafiłeś w ręce ekspertów, którzy profesjonalnie zajmą się Twoim przypadkiem i zaopiekują się Tobą na każdym etapie planu zabiegowego. Nasza kadra to nie tylko lekarze, ale również starannie dobrany personel kosmetyczny, który zajmie się Twoim problemem od momentu przekroczenia progu kliniki. Dbamy o to, aby atmosfera w naszej klinice sprawiła, że z przyjemnością i bez stresu zdecydujesz się na kolejne zabiegi.

Poznajmy się!

Założyciele kliniki:

Dr n. med. Barbara Blicharczyk

Dr Tomasz Kasela

Mgr Kosmetologii:

Mgr Marta Korzeniewska

Mgr Aneta Czupryniak

DLACZEGO WARTO

nam zaufać?

Indywidualne podejście
.

Każda skóra jest inna, dlatego nasza konsultacja rozpoczyna się od dokładnej oceny Twojej cery. Dzięki temu możemy dostosować zabiegi i produkty do Twoich potrzeb.

Profesjonalne doradztwo
.

Nasz zespół to eksperci w dziedzinie pielęgnacji skóry. Podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci osiągnąć najlepsze wyniki.

Zaawansowane technologie
.

Wykorzystujemy najnowsze technologie i metody, aby zapewnić Ci skuteczne i bezpieczne zabiegi.

Plan pielęgnacyjny
.

Po konsultacji otrzymasz spersonalizowany plan pielęgnacyjny, który pomoże Ci osiągnąć długotrwałe rezultaty.

Przyjdź, zrelaksuj się

i pozwól sobie na naturalne piękno

Jeżeli chcesz w najlepszy sposób zadbać o wygląd, poczuć się atrakcyjnie, a przy okazji zrelaksować się – zapraszamy do Regenerum Clinic. To miejsce stworzone przez osoby, które dążą do naturalnego piękna i pomogą Ci uzyskać wymarzone efekty zgodnie z filozofią #NATURALBEAUTY.

Dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji i najnowszym technologiom medycyny regeneracyjnej nasz personel zadba o to, by każdy znalazł indywidualny program pielęgnacji, dopasowany do swoich potrzeb.

Nasi specjaliści wykonują zabiegi na renomowanych urządzeniach, posiadających atesty CE oraz medyczne tj.: urządzenia modelujące sylwetkę, urządzenia do redukcji zmarszczek, pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

 

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.