logo_regenerum

Kwas Hialuronowy | Restylane Skinbooster Vital i Vital Light

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg was Restylane Skinbooster Vital i Vital Light?

Restylene Skinbooster Vital i Vital Light to nowa klasa kwasu hialuronowego,  gwarantującego właściwy poziom nawodnienia skóry, jej elastyczność i napięcie,  jednocześnie zapewniając świeżość i witalność. Pobudzenie do produkcji kolagenu  przyczynia się do widocznej redukcji bruzd i zmarszczek w obrębie starzejącej się skóry.  Zawarty w preparacie delikatnie usieciowany kwas hialuronowy pełni rolę delikatnego  wypełniacza. 

Podanie podskórne serii mikroiniekcji .

Restylane Skinboosters Vital czy Vital Light tworzy sieć mikrokropel kwasu hialuronowego,  które przyciągają do siebie wodę, utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia, czego efektem  jest jędrna, elastyczna i rozświetlona skóra. 

Restylane Skinboosters przywraca skórze utracony z wiekiem poziom kwasu hialuronowego.  Jego podanie pobudza produkcję naturalnego kolagenu, zapewniając długotrwałe nawilżenie  skóry, poprawę jej gładkości oraz elastyczności. 

Jak wygląda zabieg?

Kwas hialuronowy jest najpopularniejszym wypełniaczem stosowanym od lat w medycynie  estetycznej. Substancja ta jest naturalnym składnikiem naszego ciała, nie wywołuje ona  reakcji ze strony systemu odpornościowego. Odpowiada za nawilżenie skóry oraz skutecznie  poprawia jej wygląd i sprawia, że możemy poczuć się pięknie i młodo. Kwas hialuronowy  doskonale wypełnia zmarszczki statyczne i wszelkiego rodzaju zagłębienia związane z  procesem starzenia się skóry. 

Efekty:

Wypełniacze stosowane są w celu odmłodzenia i nawilżenia skóry, a także jako wypełniacz  zmarszczek, bruzd czy ust. Za pomocą kwasu hialuronowego można wykonać nieinwazyjny lifting twarzy, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych zabiegów  chirurgicznych.

About Us
About Us

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.