logo_regenerum

Thuzzle Multifala

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg Thuzzle Multifala?

Działanie multifali opiera się na wykorzystaniu różnej długości fal elektromagnetycznych w  jednej głowicy w tym samym czasie, które po dotarciu do tkanek wywołują w nich wzrost  temperatury. Ciepło wpływa na przebudowę skóry właściwiej, stymuluje fibroblasty do  tworzenia białek macierzy zewnątrzkomórkowych – głównie kolagenu i elastyny. Działanie  Thuzzle powoduje pobudzenie układu limfatycznego i krwionośnego, a także przyspieszenie  metabolizmu w tkankach. 

Jak wygląda zabieg?

Na obszar zabiegowy aplikowany jest żel do USG, a następnie zabiegowiec opracowuje  według specjalnie opracowanych procedur twarz, szyję, dekolt. Podczas zabiegu odczuwa się jedynie delikatne, przyjemne ciepło. Po skończonym zabiegu na skórę aplikowany jest  tlenowy krem Karin Herzog.  

Czas trwania zabiegu: 1h  

Ilość zabiegów polecanych w serii: 3-5 zabiegów  

Odstępy między zabiegami: 2-4 tygodnie 

Postępowanie przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

Postępowanie po zabiegu

Już bezpośrednio po zabiegu skóra jest rozjaśniona, a owal twarzy jest podniesiony, nie ma żadnego obrzęku ani zaczerwienienia. Po zabiegu można nałożyć makijaż. Należy jedynie pamiętać o stosowaniu kremu z filtrem, najlepiej spf 50 oraz piciu minimum 2l wody dziennie.

Efekty:

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.