logo_regenerum

Rewitalizacja pochwy laserem Mona Lisa Touch

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg Mona Lista Touch?

Mona Lisa Touch to nowatorska procedura laserowa opracowana z myślą o poprawie  wyglądu i komfortu intymnych okolic kobiet. Zabieg ten ma na celu odnowienie i  rewitalizację obszaru intymnego poprzez zwiększenie elastyczności ścianek pochwy,  przywrócenie naturalnego pH oraz poprawę napięcia i nawilżenia.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Procedura Mona Lisa Touch przynosi szczególnie dobre efekty kobietom cierpiącym na zespół rozluźnienia pochwy, co często dotyka matki po wielu porodach oraz kobiety w okresie menopauzy, gdzie naturalne procesy starzenia się wpływają na suchość i dyskomfort w okolicach intymnych.

Zabieg ten jest także rekomendowany w przypadku problemów z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, które wynikają z osłabienia mięśni dna miednicy i rozciągnięcia pochwy, co wpływa na zmianę kąta nachylenia cewki moczowej. Mona Lisa Touch pomaga wzmocnić przednią ścianę pochwy, co przynosi ulgę w przypadku tych dolegliwości

Jednym z głównych atutów terapii laserowej Mona Lisa Touch jest jej bezpieczeństwo, brak inwazyjności oraz krótki okres rekonwalescencji. Przed przystąpieniem do zabiegu zaleca się konsultację ginekologiczną, która oceni, czy jesteś odpowiednią kandydatką do Mona Lisa Touch. To bezpieczna i skuteczna procedura, która może przynieść wielu kobietom ulgę i poprawić ich komfort i jakość życia w obszarze intymnym.

Jak wygląda zabieg?

Konsultacja i ocena

Zanim rozpocznie się zabieg, pacjentka przechodzi konsultację z lekarzem ginekologiem estetycznym. Podczas konsultacji lekarz omawia oczekiwania pacjentki oraz dostosowuje plan leczenia do indywidualnych potrzeb.

Wykonanie zabiegu

Zabieg wykorzystuje laser frakcyjny, który emituje mikroskalowe wiązki światła. Lekarz kieruje laserem na obszar zabiegowy, a mikroskalowe wiązki światła powodują tworzenie mikrouszkodzeń w tkance. To stymuluje naturalny proces regeneracji tkanek i produkcję kolagenu oraz elastyny.

Czas trwania zabiegu

Zabieg zwykle trwa od kilku do kilkunastu minut.

Bezbolesność

MonaLisa Touch jest ogólnie bezbolesny, pacjentki mogą odczuwać jedynie delikatne mrowienie lub ciepło podczas trwania zabiegu. Nie wymaga on zastosowania znieczulenia.

Po zabiegu

Po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych aktywności bez większych ograniczeń. Mogą wystąpić lekkie zaczerwienienia lub obrzęki, ale zazwyczaj ustępują one w ciągu kilku dni po zabiegu.

Seria zabiegów

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zazwyczaj zaleca się serię zabiegów MonaLisa Touch, które są przeprowadzane co kilka tygodni.

Efekty

Efekty zabiegu stają się widoczne stopniowo w ciągu kilku tygodni po rozpoczęciu serii zabiegów.

Efekty:

Wskazania do zabiegu:

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.