logo_regenerum

Refine Cellular - zabieg dla cery naczynkowe

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Typ/stan skóry:

Zabieg skierowany jest do osób z cerą naczynkową, skłonną do zaczerwień lub charakteryzującą się uwidaczniającymi się naczyniami krwionośnymi oraz stałym  rumieńcem. 

Działanie

Nasza specjalistyczna terapia ma na celu redukcję widocznych naczyń krwionośnych, zaczerwień i podrażnień, jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych  widocznych żyłek i zaczerwień. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry,  przywracając jej równowagę. 

W ramach zabiegu wykorzystujemy składniki takie jak beta-glukan, który nie tylko  wzmacnia naturalny system odpornościowy skóry, ale także zwalcza wolne rodniki, działa  przeciwzapalnie, zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia, redukuje uczucie napięcia skóry i  świąd oraz wspiera naturalne procesy regeneracji skóry. 

Dodatkowo, mikrosrebro działa na rzecz zapobiegania infekcjom poprzez uwalnianie jonów  srebra, które niszczą błony komórkowe bakterii. 

Terapia zawiera także 2% niacynamidu, aktywnej formy witaminy B3, która wzmacnia  barierę ochronną skóry, posiada silne właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne, łagodzi  zaczerwienienia, normalizuje pracę gruczołów łojowych i wspiera regenerację skóry. 

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.