logo_regenerum

Redukcja rozstępów

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Metoda redukcji rozstępów, która działa na wszystkie mechanizmy odbudowy skóry.

Plexr- tzw. Generator Plazmy

Dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu plazma tworzy się między końcówką urządzenia  i skórą pacjenta, prowadząc do błyskawicznego odparowania zewnętrznych warstw naskórka  (tzw. sublimacja). Dzięki temu jesteśmy w stanie zmniejszyć widoczność granicy między  rozstępem, a zdrową skórą, mocno biostymulujemy i przebudowujemy strukturę rozstępów  jednocześnie wyrównujemy różnice kolorytu między rozstępem, a skórą niezmienioną co  przyczynia się do zmniejszenia widoczności rozstępów.

ACRS

Kolejnym krokiem jest podanie ACRS, czyli autologicznego serum bogatego w cytokiny.  Serum, które uzyskujemy z krwi pacjenta zawiera zwielokrotnioną ilość czynników wzrostu w porównaniu do krwi pobranej. Czynniki wzrostu działają silnie regenerująco na skórę.

Mezoterapia igłowa

Następnie, w mezoterapii igłowej podajemy preparat, który zawiera między innymi prolinę,  lizynę i glukozaminę, które są substancjami wspomagającymi i budulcowymi dla kolagenu i  elastyny.

Tak wielokierunkowe działanie daje możliwości maksymalnych efektów.

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.