logo_regenerum

PRP osocze bogatopłytkowe

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg PRP osocze bogatopłytkowe ?

Osocze bogatopłytkowe ma udowodnione działanie biostymulacyjne. Koncentrat płytek krwi  pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, zwiększa ukrwienie tkanek (tworzenie 

nowych naczyń krwionośnych i poprawa mikrokrążenia w tkankach). W skórze dochodzi do  uwolnienia czynników wzrostu, które wywołują silną regenerację i powodują produkcje  kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego. 

Osocze bogatopłytkowe wstrzyknięte pod skórę, w krótkim czasie uwalnia duże stężenie  czynników wzrostu, które pobudzają procesy regeneracyjne oraz odbudowę tkanek. Terapia  pozwala poprawić napięcie skóry, wygładzić drobne zmarszczki, poprawić nawilżenie skóry,  zminimalizować oznaki zmęczenia i poprawić koloryt skóry. 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od pobrania przez lekarza krwi. Następnie krew ta jest odwirowywana  w próbówkach, a następnie, po odwirowywaniu, z próbówki pobierane jest osocze. Osocze te  za pomocą iniekcji zostaje wstrzyknięte w obszar zabiegowy, który wcześnie został znieczulony. Po zabiegu nakładany jest krem tlenowy Karin Herzog, który łagodzi  podrażnienie skóry oraz dodatkowo ją dezynfekuje.  

Czas trwania  zabiegu: 45min

Ilość zabiegów polecanych w serii: 3-5 zabiegów  

Odstępy między zabiegami: 1-4 tygodnie w zależności od problemu 

Postępowanie przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania się przed.

Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, dlatego należy nakładać na nią krem  regenerujący. Przez 3-4 dni nie wystawiamy skóry na bezpośrednie działanie promieni  słonecznych, przez 4 tygodnie należy nakładać krem z filtrem spf50. Przez okres 3-4 dni nie  należy wykonywać intensywnych ćwiczeń ani korzystać z sauny oraz basenu.

Efekty:

About Us
About Us

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.