logo_regenerum

Osocze bogatopłytkowe Regeneris® + Tropokologen

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Nacięcie krocza to zabieg wykonywany podczas porodu naturalnego, mający na celu  ułatwienie przejścia dziecka przez kanał rodny i zmniejszenie ryzyka pęknięcia w obrębie  krocza. Niestety, często skutkuje to powstaniem blizny, która może być bolesna i zakłócać funkcjonowanie układu moczowo-płciowego oraz wpływać negatywnie na wygląd okolic  intymnych, co z kolei wpływa na pewność siebie i samopoczucie kobiety. Skuteczną i mało  inwazyjną metodą leczenia takich blizn jest technika łączona, wykorzystująca działanie  tropokolagenu oraz osocza bogatopłytkowego. 

Kolagen stanowi 5-6% masy naszego ciała i jest częścią macierzy zewnątrzkomórkowej  (ECM), odgrywając kluczową rolę w procesach gojenia ran i wspierając regenerację skóry i  tkanki podskórnej. Tropokologen typu I, używany w trakcie zabiegu, bezpośrednio wpływa  na fibroblasty, pobudzając je do produkcji endogennego kolagenu. Działa regenerująco na  tkankę łączną włóknistą, budującą strukturę skóry, nerwów i mięśni.

Czym jest zabieg osocza bogatopłytkowego Regeneris®+ Tropokolagen?

Osocze bogatopłytkowe Regeneris® zawiera głównie płytki krwi, czyli trombocyty. Po podaniu poprawiają one jakość skóry i błon śluzowych, aktywując odnowę komórek naskórka i śluzówek, stymulują produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego oraz tworzą nowe naczynia krwionośne. Wszystko to sprawia, że skóra okolic krocza staje się bardziej miękka i lepiej nawilżona.

Efekty:

Wskazania do zabiegu:

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.