logo_regenerum

OFF Termiczna lipoliza

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg OFF?

Technologia służąca do redukcji depozytów tłuszczu. Technologia wykorzystuje falę sinusoidalną o stałej częstotliwości z frakcjonalnym przepływem emisji, co sprawia, że  komórki tłuszczowe zostają uszkodzone, trójglicerydy zostają rozłożone do wolnych kwasów  tłuszczowych i glicerolu co przyczynia się do zmiany jej stanu skupienia ze stałej na ciekłą.  Następnie zostaje ona zmetabolizowana przez wątrobę i usunięta z organizmu.

Jak wygląda zabieg?

Na obszar zabiegowy aplikowany jest krem znieczulający. Następnie na głębokość tkanki  tłuszczowej wbijane są igły podobne do tych stosowanych w akupunkturze. Kolejno  specjalista dotyka każdej igły przez określony czas specjalną końcówką, w której płynie prąd  sinusoidalny. Następnie igły są wyciągane, a na skórę aplikowany jest krem tlenowy Karin  Herzog. 

Czas trwania zabiegu: 30min – 1h 

Ilość zabiegów polecanych w serii: 3-5 zabiegów  

Odstępy między zabiegami: 2 tygodnie  

Postępowanie przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania się przed.

Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu oraz w trakcie trwania całej kuracji należy pamiętać, aby pić 2- 2,5l wody, stosować dietę lekkostrawną (aby dodatkowo nie obciążać wątroby) oraz wykonywać przynajmniej minimalną aktywność fizyczną.

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.