logo_regenerum

OFF Fractional flow waves

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg OFF Fractional flow waves?

Technologia służąca redukcji depozytów tłuszczu na twarzy (chomiki, drugi podbródek) i  ciele (brzuch, uda, ramiona, pośladki). Technologia wykorzystuje falę sinusoidalną o stałej  częstotliwości z frakcjonalnym przepływem emisji, co sprawia, że komórki tłuszczowe  zostają uszkodzone, trójglicerydy zostają rozłożone do wolnych kwasów tłuszczowych i  glicerolu co przyczynia się do zmiany jej stanu skupienia ze stałej na ciekłą. Następnie  zostaje ona zmetabolizowana przez wątrobę i usunięta z organizmu. 

Jak wygląda zabieg?

Na obszar zabiegowy aplikowany jest krem znieczulający. Następnie na głębokość tkanki  tłuszczowej wbijane są igły podobne do tych stosowanych w akupunkturze. Kolejno  specjalista dotyka każdej igły specjalną końcówką, w której płynie prąd sinusoidalny.  Następnie igły są wyciągane, a na skórę aplikowany jest krem tlenowy Karin Herzog.

Czas trwania zabiegu: 30 min  

Ilość zabiegów polecanych w serii: 3-5 zabiegów  

Odstępy między zabiegami: 2 tygodnie 

Postępowanie przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu oraz w trakcie trwania całej kuracji należy pamiętać, aby pić 2- 2,5l wody, stosować dietę lekkostrawną (aby dodatkowo nie obciążać wątroby) oraz wykonywać przynajmniej minimalną aktywność fizyczną.

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.