logo_regenerum

Obkurczanie pochwy HIFU

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg HIFU?

HIFU najnowszy zabieg w dziedzinie ginekologii estetycznej, który wykorzystuje  skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków o wysokiej intensywności skierowaną na obszar  docelowy. Procedura ta działa selektywnie w zakresie od 1,5 do 4,5 mm grubości ściany  pochwy, podobnie jak laser CO2, ale z większym zasięgiem penetracji tkanki. W efekcie  HIFU powoduje obkurczenie pochwy i okolicznych tkanek. Ta technika jest idealna do  przywrócenia nawilżenia śluzówki pochwy oraz obkurczenia płytszych tkanek. Już po  pierwszym zabiegu HIFU można zaobserwować zwężenie pochwy i zmniejszenie objawów  wysiłkowego nietrzymania moczu.

Cechy wyróżniające HIFU

Nieinwazyjność

HIFU jest procedurą nieinwazyjną, nie wymagającą nacięć ani znieczulenia ogólnego.

Wysoka skuteczność

Zastosowanie fal ultradźwiękowych o wysokiej intensywności jest wysoce skuteczne, co zostało potwierdzone m.in. w radioterapii.

Oddziaływanie na głębsze tkanki

Fale ultradźwiękowe działają na głębsze tkanki, stymulując ich regenerację, jednocześnie nie uszkadzając śluzówki pochwy.

Bezpieczeństwo w okresie ciąży i karmienia

HIFU może być stosowany w okresie ciąży i podczas karmienia piersią, co jest unikatową cechą tej techniki.

Jak wygląda zabieg?

Procedura

Lekarz kieruje głowicę urządzenia na obszar pochwy i punktowo dostarcza ultradźwięki do odpowiednich miejsc. Zabieg trwa około kilkadziesiąt minut.

Rezultaty

Efekty zabiegu HIFU są widoczne stopniowo w ciągu kilku tygodni po zabiegu. Skóra staje się bardziej jędrna, a pacjentki mogą doświadczyć poprawy jakości swojego życia intymnego.

Wskazania do zabiegu:

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.