logo_regenerum

Multifala Thuzzle

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg Thuzzle?

Wytworzone przez Thuzzle multifale indukują w tkance tłuszczowej proces selektywnej  termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, czyli  komórkach tłuszczowych, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Następnie są one  metabolizowane przez wątrobę i wydalane z organizmu.  

Urządzenie Thuzzle wytwarza w tym samym czasie 4 fale, które docierają nie tylko głęboko  do tkanki tłuszczowej, ale również do skóry właściwej, co przekłada się nie tylko na redukcję tkanki tłuszczowej, ale również na poprawę kondycji skóry. Dzięki aktywacji naczyniowej,  pobudzamy mikrokrążenie, co przyczynia się również do redukcji cellulitu oraz pobudzenia  mięśni, co przekłada się między innymi na podniesienie pośladków. Dodatkowo  obserwowane jest zwiększone krążenie krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, co również sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.  

Za pomocą urządzenia Thuzzle, przy użyciu odpowiedniej głowicy jesteśmy w stanie  wykonać również drenaż limfatyczny. Drenaż limfatyczny przy użyciu fali monopolarnej jest  zdecydowanie bardziej skuteczny i szybszy niż w przypadku manualnego drenażu. Ma to  szczególne zastosowanie w przypadku uczucia ciężkich nóg czy zastojów limfatycznych.

Jak wygląda zabieg?

Na obszar zabiegowy aplikowany jest żel, a następnie zabiegowiec opracowuje według  specjalnych procedur poszczególne partie ciała. Podczas zabiegu odczuwa się jedynie delikatne, przyjemne ciepło. Po skończonym zabiegu na skórę aplikowany jest tlenowy krem  Karin Herzog. 

Czas trwania zabiegu: 30min/ partia ciała  

Ilość zabiegów polecanych w serii: 4-6 zabiegów  

Odstępy między zabiegami: 2 tygodnie  

Postępowanie przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania się przed.

Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu oraz w trakcie trwania całej kuracji należy pamiętać, aby pić 2- 2,5l wody, stosować dietę lekkostrawną (aby dodatkowo nie obciążać wątroby) oraz wykonywać przynajmniej minimalną aktywność fizyczną.

Efekty:

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.