logo_regenerum

Mikronakłuwanie CODE-X

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg CODE-X?

Zabieg polega na mechanicznej stymulacji skóry, poprzez wykonanie tysięcy mikronakłuć na  jej powierzchni. Dzięki mikrourazom fibroblasty (komórki skóry) ulegają pobudzeniu, co  przyczynia się do powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny. Zabieg wykonywany  jest za pomocą innowacyjnego urządzenia code-x, które wyróżnia się niesamowitą precyzją zabiegu, efektywnością i bezpieczeństwem. Dodatkowo dla każdego pacjenta, w zależności  od problemu dobierana jest taka kompozycja koktajlu, który wnikając głęboko w skórę zagwarantuje maksymalne efekty zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia kremu znieczulającego. Następnie przechodzimy do  nakłuwania skóry urządzeniem code-x. W międzyczasie na skórę aplikowany jest koktajl,  który dzięki tysiącom nakłuć ma możliwość wniknąć głęboko do skóry. Po zabiegu  nakładana jest maska tlenowa Karin Herzog, która łagodzi podrażnienie oraz dodatkowo  dezynfekuje skórę. 

Czas trwania zabiegu: 1h  

Ilość zabiegów polecanych w serii: 3-5 zabiegów  

Odstępy między zabiegami: 2-4 tygodnie w zależności od problemu 

 

Postępowanie przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania.

Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, dlatego należy na nią nakładać krem regenerujący. Zaczerwienienie znika maksymalnie po 2 dniach od zabiegu. Przez 3-4 dni nie wystawiamy skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, przez 4 tygodnie należy nakładać krem z filtrem spf50. Przez okres 3-4 dni nie należy wykonywać intensywnych ćwiczeń ani korzystać z sauny oraz basenu

Efekty:

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.