logo_regenerum

Mezoterapia igłowa

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zbieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa to zabieg, który ma na celu poprawę kondycji skóry poprzez  bezpośrednie podawanie substancji odżywczych, witamin, minerałów i innych składników  aktywnych bezpośrednio w skórę za pomocą cienkich igieł. 

Autorska procedura wykorzystana podczas zabiegu mezoterapii igłowej przyczynia się do  biostymulacji i bioodbudowy skóry. Używając glutationu, witaminy c, monomerów kwasu  hialuronowego oraz aktywując receptory CD39 i CD 44 odnosimy spektakularne efekty  terapeutyczne.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia znieczulenia. Następnie za pomocą mikroiniekcji  preparat jest podawany do skóry. Po zabiegu na skórę nakładany jest tlenowy krem Karin  Herzog, który redukuje podrażnienie skóry oraz dodatkowo dezynfekuje skórę. 

Czas trwania zabiegu: 45min – 1h 

Ilość zabiegów polecanych w serii: 8-10 zabiegów 

Odstępy między zabiegami: 1x tydzień 

Postępowanie przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania się przed.

Postępowanie po zabiegu

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, dlatego należy na nią nakładać krem regenerujący. Przez 3-4 dni nie wystawiamy skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, przez 4 tygodnie należy nakładać krem z filtrem spf50. Przez okres 3-4 dni nie należy wykonywać intensywnych ćwiczeń ani korzystać z sauny oraz basenu.

Efekty:

About Us
About Us

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.