logo_regenerum

Masaż Kobido

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Rozwiązanie problemu starzenia się i wiotczenia skóry, osłabienia mięśni twarzy i zmiany jej  owalu, napięcia mięśniowe szyi, głowy, klatki piersiowej, sztywność karku. Masaż Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Charakteryzuje się dużą ilością złożonych technik manualnych. Masaż Kobido często określany jest niechirurgicznym  liftingiem twarzy, ponieważ działa na głębokie struktury twarzy bez użycia skalpela.  Sprawia, że skóra staje się jędrna i wygładzona.

 

TERAPIA JEST ZASTRZYKIEM ENERGII DLA SKÓRY, KTÓRY STYMULUJE  PRODUKCJĘ KOLAGENU I ELASTYNY, DZIĘKI POBUDZENIU TKANEK DO  REGENERACJI.

 

Jak wygląda masaż?

Masaż Kobido polega na wykonywaniu powolnych i szybkich ruchów na powierzchni skóry  twarzy. Te pierwsze działają odprężająco i relaksująco. Natomiast ruchy szybkie i głębokie  mają za zadanie pobudzić skórę w celu uzyskania efektu liftingu. 

Masaż Kobido jest intensywny, ponieważ składa się z różnych, specjalistycznych technik  manualnych. Trwa 60 minut i w tym czasie przeprowadzamy kilka jego etapów.

Na początku bardzo dokładnie oczyszczamy twarz z makijażu. Następnie wykonujemy powolne ruchu  relaksujące, które usuwają napięcie – najpierw na twarzy, później na karku. Kolejna faza to drenaż limfatyczny niwelujący obrzęki w okolicy twarzy i szyi, a za nią lifting twarzy. Zabieg kończy się akupresurą. Do typowych technik masażu Kobido należy  szczypanie, ugniatanie, delikatne pociągnięcia, głębokie wibrujące wygładzanie. Dzięki nim  twarz wygląda na wypoczętą, promienną i odmłodzoną.

Czas trwania: 60 minut

Efekty:

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.