logo_regenerum

Labioplastyka laserowa

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Rozwiejemy Twoje wątpliwości, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i zapewnimy pełen profesjonalizm w dyskretnej atmosferze. 

Czym jest zabieg labioplastyka laserowa?

Zabieg mający na celu zmniejszenie lub modelowanie warg sromowych większych lub  mniejszych. Jest skierowany przede wszystkim do kobiet, które doświadczają anatomicznego  przerostu warg sromowych lub są niezadowolone z kształtu swoich warg sromowych.  Problem ten często wynika z przyczyn estetycznych, ale może też być spowodowany  fizycznymi dolegliwościami. Przerost warg sromowych może wynikać z porodów  naturalnych lub naturalnego procesu starzenia się ciała kobiety. Zbyt duże wargi sromowe  mogą prowadzić do dyskomfortu codziennego, takiego jak stany zapalne, otarcia,  podrażnienia i ból w okolicach intymnych.

Wskazania do zabiegu:

Anatomiczny przerost warg sromowych, ich deformacja lub asymetryczność

Labioplastyka jest rekomendowana dla kobiet, które doświadczają przerostu warg sromowych lub mają problemy z ich kształtem.

Deformacja warg sromowych po porodzie

Po porodach naturalnych deformacje warg sromowych mogą prowadzić do różnych dolegliwości, takich jak dyskomfort, nawracające infekcje, ból, obrzęk, podrażnienia itp.

Brak akceptacji i problemy natury estetycznej

Zabieg jest również odpowiedni dla kobiet, które nie akceptują wyglądu swoich warg sromowych z powodów estetycznych.

Jak wygląda zabieg?

Procedura labioplastyki polega na usunięciu nadmiaru tkanki z warg sromowych oraz na ich modelowaniu. Zabieg ten jest wykonywany w znieczuleniu przy użyciu lasera, a obecnie najnowocześniejszym laserem stosowanym w ginekologii estetycznej jest laser frakcyjny Mona Lisa Touch.

Efekty:

Wskazania do zabiegu:

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.