arrow_back
Zabiegi i pielęgnacja pozabiegowa

KARIN HERZOG

Unikalna seria naukowo opracowanych produktów, które nadają się dla każdej kobiety i dla każdego mężczyzny niezależnie od typu skóry.

KARIN HERZOG

Jedyny na świecie krem, zawierający ustabilizowany tlen.

Z badań dr Paula Herzoga wynika, że po 14 roku życia zmniejsza się ciśnienie tlenu w skórze twarzy, do 24 roku życia spada do 70%, ale ciągle pozostaje wyższe w pozostałych częściach ciała. im jesteśmy starsi, tym mniej tlenu otrzymuje nasza skóra. Tracimy także zdolność efektywnego rozprowadzania tlenu po ciele, wskutek czego pogarsza się stan naszej skóry.

Najbardziej radykalny spadek poziomu tlenu ma miejsce w skórze twarzy i rąk.

Najbardziej radykalny spadek poziomu tlenu ma miejsce w skórze twarzy i rąk. Dzieje się tak z powodu spadku aktywności kapilarów, który osłabia naturalny proces odżywiania skóry i spowalnia regenerację komórek.

W wierzchnich warstwach skóry nie ma naczyń krwionośnych. Kapilary są odpowiedzialne za dostarczanie komórkom skóry składników odżywczych. Krążenie w kapilarach nie jest zbyt dobre, a z wiekiem stają się one mniej przepuszczalne i dlatego mniej tlenu i składników odżywczych przenika do skóry.

Około 24 roku życia ściany kapilarów, które dostarczają składniki odżywcze do skóry, stają się grubsze z powodu toksyn pochodzących z zanieczyszczeń oraz naszej diety.

Produkty Karin Herzog oparte są na 2 patentach.

Regularne stosowanie kremów Karin Herzog dostarcza skórze tlen, który ma właściwości antybakteryjne. Tlen przenika przez skórę, aby błyskawicznie i głęboko oczyścić skórę oraz zniszczyć bakterie i toksyny przyczepione do ścianek kapilarów. Woda pozwala natomiast wypłukać toksyny do układu limfatycznego, przez który są wydalane.


Formuła kremów Karin Herzog działa na 2 poziomach:

1) natychmiast głęboko oczyszcza z substancji toksycznych, pozwalając naturalnemu systemowi ciała, dostarczającemu substancje odżywcze do skóry, pracować efektywniej,

2) dostarcza tlen, witaminy, glukozę oraz wodę bezpośrednio do skóry, w której po oczyszczeniu podniesie się naturalna produkcja kolagenu, zależnego od poziomu tlenu.

TLEN ZAWARTY W KREMACH KARIN HERZOG BĘDZIE:

PO PIERWSZE: OCZYSZCZAŁ DOKŁADNIE i GŁĘBOKO

PO DRUGIE: DZIAŁAŁ PRZECIWSTARZENIOWO PRZEZ WSPOMAGANIE PRODUKCJI KOLAGENU

Efekty dodatkowe:

• Normalizacja skóry do poziomu optymalnego oraz przyspieszenie gojenia się ran,

• Przyspieszenie regeneracji komórek,

• Wyrównanie poziomu sebum oraz zniszczenie bakterii,

• Nawodnienie i zmniejszenie zmarszczek.

Zmniejszenie nadwrażliwości (reaktywności) skóry (problem cery wrażliwej).

Poprawa zdrowia skóry

Zdrowie skóry znacznie się poprawia z każdym użyciem kremów tlenowych. Dzieje się to w sposób naturalny, bezpieczny oraz efektywny i działa niezależnie od wieku, płci czy kondycji skóry

Kremy tlenowe dają skórze to, co najlepsze dla jej wieku oraz niwelują skutki zanieczyszczeń środowiska, na które jest narażona.

Aktywność na poziomie komórek

Nasze kremy są wyjątkowe i zapewniają aktywność na poziomie komórek aż do 8 godzin.


Udowodniono, że kremy te przywracają energię skórze, którą utraciła z powodu wieku i stylu życia.

Serdecznie zapraszamy do naszej Kliniki!