logo_regenerum

Dr n. med. Barbara Blicharczyk

Dr n. med. Barbara

Blicharczyk

Dr n. med. Barbara Blicharczyk – współzałożycielka Regenerum Clinic, specjalistka z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej. Prekursorka laseroterapii w ginekologii estetycznej.

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu oraz ekspertem w profilaktyce, diagnostyce i terapii schorzeń narządów rodnych kobiet. W 2001 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

Od wielu lat wykonuje zabiegi z wykorzystaniem systemu lasera frakcyjnego (laserowa rewitalizacja pochwy, labioplastyka, usuwanie rozstępów pociążowych, redukcja blizn i zapobieganie bliznowcom po cięciach cesarskich oraz laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu).

W zakresie jej specjalizacji leżą także zabiegi wypełniania warg sromowych większych kwasem hialuronowym oraz plastyka tylna krocza.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Odbyła szereg kursów z zakresu wykorzystania komórek macierzystych zarówno w ginekologii estetycznej, jak i przy zabiegach powiększania piersi.

9/10 problemów naszych pacjentów rozwiązujemy w trakcie pierwszej konsultacji

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.